Волоконні лазери

МИ ПОСТАВЛЯЄМО ОБЛАДНАННЯ В СТАНДАРТНІ ТЕРМІНИ. НАШІ КИТАЙСЬКІ КОЛЕГИ ПРАЦЮЮТЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

Лазерні верстати фірми Oree Laser оснащені волоконним лазерним джерелом, призначеним для високошвидкісного різання металу. Можна різати вуглецеві, леговані, пружинні сталі, мідь, алюміній, золото, срібло, титан і т. д. Застосування верстатів дуже широке, від автомобільного через точне виробництво годинника до машинобудування.

Оптоволоконний лазерний верстат

«Лазерне різання металу – це технологічна операція, що є термічним відділенням металу, з використанням вузьконаправленого випромінювання високої температури»

Металообробна сфера розвивається швидкими темпами. Верстати для лазерного різання металу вже давно замінили механічну обробку, оскільки мають велику кількість переваг, серед яких найбільш вагомими вважаються висока точність роботи, чудова якість деталей і відсутність необхідності додаткової обробки кромки.

Принцип дії 

Оптоволоконний лазер обладнаний потужним лазерним променем, який має достатню кількість енергії для того, щоб проникнути в тіло заготівлі. Теплова дія провокує метал проходить точку плавлення, за якою слідує точка кипіння. Результатом стає перетворення матеріалу на газоподібний стан, або, якщо говорити простою мовою – випаровування. 

Проходження всіх цих етапів не провокує утворення напливів або крапель розплавленого металу з обох боків різу. Лазер для різання металу купити найчастіше стає найвигіднішим рішенням при необхідності виготовлення прикрас фасаду будівель або різних елементів димохідної системи.

Загальні характеристики

Товщина листового металу, який може використовуватись на верстатах лазерного обладнання, варіюється від 3мм до 26мм. Товщина підбирається з урахуванням марки металу та потужних показників верстата. Волоконний лазер можна купити виробництва нашої компанії. Обладнання відрізняється станиною, для якої використовується вуглецева сталь. Гарантуємо високу якість з'єднань.

Переваги обладнання

Купити лазер для різання металу можна завдяки таким перевагам:

Лазер оптоволоконний відрізняється економічністю. Наявність програмного управління знижує можливість помилки в процесі виконання робіт до нуля.

Види лазерного обладнання

Верстати для різання металу може бути: двопалетним із захисною гермозоною, автономним для різання труб та профілів, професійним для різання труб із трьома патронами, волоконно-лазерним для різання труб із захисною гермозоною та змінними столами, іттербієвий волоконний лазер.

Верстати лазерного різання металу представлені такими моделями: для плоского розкрою листа та обладнання, що дозволяє розрізати одночасно труби та листи. Залежно від виробничих завдань, також можна запропонувати купити верстат лазерного різання автономного профільного прокату, лазерного різання для плоского розкрою зі змінними столами та захисною гермозоною.

Процес управління

Лазерні верстати по металу, що випускаються нашим підприємством, оснащуються спеціально призначеним для обладнання лазерного різання металу програмним пакетом. Електроніка дозволяє не тільки виконати точні налаштування, а й виконати безпосередньо процес різання. Подібне рішення значно спрощує роботу з обладнанням, дозволяє створювати деталі виняткової точності, впливає на такий параметр, як лазерне різання металу ціна.

Де придбати оптоволоконний лазерний верстат

Наша компанія пропонує верстат лазерного різання купити, підібравши обладнання, що максимально відповідає вимогам замовника. На всі верстати отримують гарантію від виробника, що відрізняються високою якістю різу металу. Для отримання додаткової інформації щодо деталей співпраці та умов замовлення просимо дзвонити нашим менеджерам за казаними в контактній інформації телефонами. 

>>> Що можна зробити за допомогою волоконного лазерного верстата?

Волоконний лазерний верстат – багатофункціональне обладнання, яке успішно використовується практично у всіх виробничих областях. Верстати справляються із завданнями виготовлення упаковки, тари, ювелірних виробів та навіть зубних протезів. Крім цього, оптоволоконний лазер зробить:

  • деталі для авіаційної, автомобільної, меблевої, верстатобудівної промисловості
  • предмети інтер'єру
  • елементи реклами (інтер'єрної чи зовнішньої)
  • сувенірну продукцію.

Верстати використовуються для розкривання матеріалів незалежно від фізико-екплуатаційних характеристик, товщини, призначення.

>>> Які операції можна виконувати на волоконному лазерному верстаті?

На волоконному лазерному верстаті виконується цілий спектр різних операцій. Залежно від обраної програми та поставлених завдань, обладнання здатне різати, гравірувати, маркувати, зварювати та свердлити. Фахівці нашої компанії готові надати всю необхідну інформацію щодо кожного процесу: особливості, сферу застосування, робочі правила. З огляду на те, які роботи будуть виконуватися найчастіше, підбирається модель з певними експлуатаційними характеристиками.

>>> Як працює оптоволоконний лазер?

Будь-який оптоволоконний лазер, який виробляє лазерний промінь, здійснює процес за п'ять етапів: генерація світлового пучка з наступним переміщенням його в оптичне волокно, проходячи через яке пучок перетворюється на стимульоване випромінювання. Останнім етапом стає посилення необробленого лазерного світла лазерний промінь. Результатом всіх процесів стає чітко спрямований, потужний промінь, який доводить метал (будь-який інший матеріал) до температури плавлення.

>>> Скільки коштує оптоволоконний лазер?

Фіксованої ціни на все представлене в каталозі обладнання немає. Вартість оптоволоконного лазера формується з урахуванням кількох факторів:

  • потужність
  • матеріал виготовлення станини
  • функціональність
  • комплектація
  • виробник.

Залежно від поставлених завдань та планованої інтенсивності використання, можна підібрати бюджетну модель верстата або більш дорогий варіант з великим набором функцій високої потужності.